Пашковецька загальноосвітня школа І-ІІ ст.

 

Подяка спонсорам
 

 Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

 Це добре розуміють наші спонсори:Черевичник Леонід Григорович, Ізбінський Іван Володимирович, Приказюк Віктор Броніславович, Лабазюк Сергій Петрович. Одним із свідчень цього стала реальна допомога школі.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Пашковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки Черевичнику Л.Г. за заміну вікна на метолопластикове, за тенісний стіл, за автошини, за гречані крупи ; Ізбінському І.В. за учнівські стільці, цукор та новорічні подарунки; Приказюку В.Б. за автозапчастини до шкільного автобуса та новорічні подарунки; Лабазюку Сергію Петровичу за учнівські стільці та новорічні подарунки.

 Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

 

Хай щастя завжди супроводить Вас,

 Людська повага й шана не минають,

 А вашу мрію й працю повсякчас

 Лиш визнання вінчають!

 

 Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

 Создан 13 янв 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
счетчик посещений